Single Styl

Dawno mnie tu nie było, zbyt dawno.
Na dysku leży mnóstwo sesji, które tylko czekają, aby wreszcie się Wam zaprezentować. Jedną z nich, jest właśnie sesja, którą stworzyłyśmy we współpracy z obłędnym sklepem: Single Styl. <3
Odkąd po raz pierwszy zobaczyłam te kreacje, marzyłam, aby kiedyś móc w nie ubrać  modelki. Choć sesję zaplanowałyśmy zupełnie inaczej, jestem zakochana w efektach. Pozwoliłyśmy sobie na coś, czego generalnie u mnie nie zobaczycie – artystyczne makijaże. Stworzyła je genialna Agwer Make Up , a jako że u niej także zawsze zobaczycie naturalne, świetnie dopasowane makijaże i efektowne wieczorowe looki, było to coś dla nas zupełnie nowego!
Pozowały dwie zupełnie różne modelki – Michalina i Alicja, z którymi kocham pracować! <3 A pomagała Evelyn’s Dresses.
To były moje pierwsze zabawy z lampami, w bardzo wymagającym wnętrzu, ale mimo że jedna z lamp całą sesję była wyłączona (sprawdzajcie proszę, czy włączyliście odbiorniki, zamiast irytować się całą sesję, że nie umiecie czegoś oświetlić), mimo, że wnętrze wyglądało zupełnie inaczej, niż zaplanowałyśmy, uwielbiam tę sesję i wiem, że wkrótce powtórzymy naszą współpracę w zupełnie innych okolicznościach!
Dziękuję dziewczyny!

2 myśli na temat “Single Styl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *