Sesje kobiece

Marzysz, aby poczuć się naprawdę kobieco? Chciałabyś wydobyć z siebie zmysłowość i zachować ten stan na zawsze?Zobacz, jak piękne są emocje i ciało, bez względu na wiek! Sprawię, że poczujesz się naprawdę wyjątkowo, a ten dzień na zawsze zostanie w Twojej pamięci. Spojrzysz na siebie w zupełnie nowy sposób i, mam nadzieję, na nowo – pokochasz samą siebie! Zatrzymamy Twoją naturalność, piękno i czyste emocje!

Jeśli szukasz sprawdzonego prezentu dla siebie samej, czy ukochanego – zmysłowa sesja będzie czymś idealnym!
Na sesję przygotuje Cię profesjonalna wizażystka, możemy także skorzystać z pomocy stylistki, a sesja odbywa się w studio, plenerze, albo wnętrzu!
Wykonam Ci zdjęcia, które z dumą wydrukujesz, do których będziesz wracać, które nawet za wiele lat będą dla Ciebie piękną pamiątką. Moje zdjęcia są niezwykle kobiece, delikatne i zmysłowe. Staram się robić zdjęcia takie, jakie sama chciałabym mieć, które absolutnie nie będą erotyczne, a kobiece i ze smakiem.
Jeśli się wstydzisz, boisz, nie martw się – na sesji panuje atmosfera pełna ciepła, zrozumienia, a Twoja prywatność jest dla mnie kwestią podstawową! Możesz mi w pełni zaufać i stworzyć sesję, o jakiej marzysz.