Beauty

Sesje beauty to coś, co każda wizażystka powinna mieć w swoim portfolio. Jeśli poważnie myślisz o karierze w modzie, potrzebujesz ujęć, które pokażą Twój profesjonalizm i umiejętności. Zbliżenia na makijaż, na doskonałej modelce, to coś, czego nie zrobisz na własną rękę. Pomagam wizażystkom, które startują w konkursach ogólnopolskich, a nasze zdjęcia regularnie są publikowane w branżowych magazynach.

W ujęciach stawiamy na makijaż, emocje i efekt naturalnej, świeżej cery. Chętnie sfotografuję Twoje prace, czy będzie to naturalny no make up, czy abstrakcyjny makijaż artystyczny. Jeśli nigdy nie robiłaś takiej sesji, pomogę zaplanować z Tobą wszystko od samego początku – polecę sprawdzone modelki, prestiżowe magazyny,  a na sesji w studio sprawię, że Twój makijaż olśni wszystkich Twoich klientów!
Sesja beauty to także podstawa dla firm kosmetycznych oraz marek biżuterii, gdzie produkt musi być idealnie pokazany, a jednocześnie wyróżnić się na tle innych marek. Do tej pory wykonywałam sesje dla takich marek, jak między innymi: Douglas, Sephora, Estee Lauder, Leis, czy Nutridome, więc możecie być pewni, że jesteście w najlepszych rękach.