Ola Szkołda

Kochani, przyszedł czas, żeby Wam pokazać jedną z najbardziej wyjątkowych sesji, które miałam w zeszłym roku. Poznajcie wspaniałą Olę, która ma zaledwie 11 lat, ale czekam na jej wielką, światową karierę. O tym, że ma nieziemską, anielską urodę, to nikomu chyba nie muszę mówić, ale chciałabym powiedzieć co nieco o tym, jak wyjątkową jest osobą.
Cierpliwa, kochająca pozowanie, zero marudzenia, pełen profesjonalizm mimo tak młodego wieku. Doskonale odnajduje się przed obiektywem,  jest w tym wszystkim tak naturalna, uśmiechnięta, ja się zakochałam bez pamięci!
Ta cudowna piękność pozowała dzielnie w zimnie (na dworze było koło 0 stopni!), a także w BUWie, który jest nową siedzibą Aqademii, której serdecznie dziękujemy za udostępnienie miejsca i cudowne stylizacje, jak również butikowi  La Dolly, dzięki któremu możecie podziwiać nasze 2 pierwsze stylizacje!
To był wyjątkowy dzień, bardzo pracowity i pełen cudownej dziecięcej witalności, uśmiechu, ale i pracy z prawdziwą, profesjonalną i doświadczoną już modelką. Uwielbiam, podziwiam i nie mogę się doczekać naszej kolejnej sesji, która ma szansę odbyć się już niedługo wraz z drugą równie piękną modelką, o której więcej napiszę, już bardzo niedługo! <3
Jak Wam się podoba efekt naszej pracy? 🙂

 

3 myśli na temat “Ola Szkołda

  1. Piękne zdjęcia, mają fajny magiczny klimat, aż chce się wejść w ten świat-Brawo👏
    A Ola to profesjonalistka -a przy tym niezwykle skromna dziewczyna ,napewno czeka ją modelingowa kariera -trzymam za nią kciuki✊✊✊

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *