Warsztaty dla modelek

Zapraszamy Was serdecznie, na jedyne takie w Polsce, warsztaty dla modelek! Wiele osób zastanawia się, jakie kroki podjąć, aby zostać modelką, jak przygotować się na sesję i jak dostać się do agencji/reklam/najlepszych fotografów.

   Skumulowałyśmy nasze doświadczenie i w ciągu całodniowego spotkania przybliżymy Wam odpowiedzi na te i na inne pytania! Dowiecie się, jaki makijaż podkreśli Waszą urodę i jak samodzielnie możecie go wykonać, jakie stylizacje dobrać do swojej sylwetki i co należy mieć ze sobą na sesji zdjęciowej, powiemy, jak pozować, aby wszyscy chcieli z Wami pracować, a o swojej drodze opowie Wam Ola Szkołda, którą możecie znać z reklam i sesji zdjęciowych z najlepszymi w branży; Następnie każda z Was będzie miała wykonane zdjęcia przez dwie fotografki – Dominikę Fotomorfozę, która specjalizuje się w dziecięcej i młodzieżowej fotografii komercyjnej, robi kampanie dla największych marek oraz Martę Machej, która na co dzień pracuje z gwiazdami i najlepszymi agencjami modelek w Polsce! Podzielimy się z Wami doświadczeniami, radami, pomysłami, jak zaistnieć w świecie mody, a na koniec o swojej perspektywie opowie Wam Kamil Abramowicz, właściciel agencji X Management, odnoszącej świetne sukcesy na rynku polskim i zagranicznym. 

Dla Kogo są te warsztaty? 

Dla każdej/każdego, kto chce zacząć pracować jako modelka/model w wieki 11-19 lat. Warsztaty będą ogromną dawką wiedzy, ale też świetnym miejscem, aby poznać nowe osoby, porozmawiać z profesjonalistami, które branżę znają od podszewki i wyjść z rewelacyjnym portfolio. Odnajdą się tutaj osoby, które dopiero myślą o swoich pierwszych sesjach, jak i te, które już mają doświadczenie. Nasz zespół to osoby sprawdzone, które pomogą, odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą oswoić się ze światem mody i modelingu.  

Ramowy plan szkolenia: 

8.00 – 9.00 zapoznanie się, omówienie warsztatów, przedstawienie prelegentów, omówienie Waszych dotychczasowych działań (jeśli ktoś już początki ma za sobą 😉 ) 

9.00- 10.30 pokaz makijażu na żywo i nauka makijażu, omówienie technik dopasowanych do różnych typów urody, każda z Uczestniczek wykonuje makijaż samodzielnie na sobie, na swoich kosmetykach. Beata, podpowie Wam, w jakie kosmetyki warto zainwestować, czego nie robić, jak sprawić, aby makijaż był świeży, delikatny, jak podkreślić atuty każdej z Uczestniczek. Powie też o tym, jak ważna jest odpowiednia pielęgnacja skóry! W trakcie będzie czas na zadawanie pytań i delikatną pomoc przy wykonaniu makijażu. 

10.30 – 11.30 nauka dobierania stylizacji. Ola opowie i pokaże, na co warto zwrócić uwagę przy dobieraniu stylizacji na sesję zdjęciową, jakie są klasyki, które zawsze się sprawdzą, jak podkreślić swoją sylwetkę stylizacją. Jakich stylizacji lepiej ze sobą nie brać, a co jest bardzo cenione. Na koniec każda z uczestniczek dostanie mini “ściągę”, co warto ze sobą na sesję wziąć 😉 

11.30 – 12.00 nasz gość specjalny – Ola Szkołda! Ola opowie Wam o swojej drodze, o tym, jak osiągnąć sukces w tej branży oraz pokaże Wam, jak pracuje, jakie pozy przybierać, jak pracować mimiką, czyli jak sprawić, aby każdy fotograf Was pokochał! Zrobimy z Olą mini sesję, aby każdy z Uczestników zobaczył, jak wygląda to w praktyce! Zbierane od lat doświadczenie na sesjach, w filmach i reklamach sprawia, że Ola jest skarbnicą wiedzy i każdy, kto z nią pracuje chce powtórki! Co więcej zaczniemy od wykonania polaroidów, czyli zdjęć dla agencji, które pokazują, jak wyglądacie w rzeczywistości, które są niezwykle ważne dla każdego Klienta, czy agencji, która będzie chciała podjąć z Wami współpracę.

12.00-12.30 przerwa lunchowa, czas na zaplanowanie mini sesji dla każdej z Uczestniczek, dobierzemy ostatecznie stylizacje, koncepcję na każdego Uczestnika, będzie chwila na oddech i luźne rozmowy 🙂

12.30- 15.30 sesje zdjęciowe! To będzie czas, w którym każda z Was będzie miała wykonane zdjęcia zarówno z Martą, jak i z Dominiką. Każda z Was będzie miała wykonane polaroidy, aby mieć gotowe zdjęcia do wysłania do agencji! Ponadto każda z Uczestniczek zapozuje w dwóch różnych stylizacjach. Dzięki różnorodnemu spojrzeniu Fotografek, każda wyjdzie z gotowym portfolio, które będzie mogła wykorzystać w rozmowach z Klientami, czy też pokazać na swoim Instagramie! Zdjęcia, które otrzymacie będą naturalne, pokazujące Waszą osobowość, ale jednocześnie na najwyższym poziomie, dzięki czemu mogą stać się przepustką do dużych zleceń! W trakcie sesji reszta Uczestniczek będzie miała czas, aby porozmawiać indywidualnie z resztą Gości, dopytać o nurtujące je kwestie. Jako efekt finalny po warsztatach każda z Uczestniczek otrzyma w formie cyfrowej swoje polaroidy (zdjęcia twarzy oraz sylwetki bez póz, wymagane często przez agencje oraz klientów komercyjnych) oraz po 6 zdjęć od każdej z Fotograf – łącznie 12 różnorodnych ujęć w dwóch stylizacjach, które będą świetnym startem, albo uzupełnieniem dotychczasowego portfolio! 

15.30- 17.30 Rozmowa z Dominiką oraz Martą i Olą. Dziewczyny podzielą się swoją wiedzą zdobytą przez wiele lat pracy w kontekście pozowania, pożądanych cech u modelek. Porozmawiamy również o wpływie popularności na ilość zleceń i czy warto ślepo podążać za trendami z Instagrama. Powiemy Wam także, dlaczego tak ważna jest naturalność, szczerość, dlaczego należy pracować z fotografami, którzy starają się możliwie najmniej ingerować w retusz. Dowiecie się też, gdzie szukać osób do współprac, jak zbudować mocne portfolio, jak się rozwijać. Będzie czas na pytania o wszystko związane z branżą. Ola opowie Wam także nieco o Instagramie i jak u niej sprawdza się posiadanie dużego, zaangażowanego konta i zdradzi Wam swój przepis na sukces 😉

17.30-18.00 spotkanie z Kamilem Abramowiczem, właścicielem agencji X Management. Kamil opowie Wam o tym, jak wygląda praca modelki agencyjnej, jakie są możliwości – kontrakty, reklamy, zlecenia na polskim rynku, na co należy uważać przy wyborze agencji i kiedy warto myśleć o agencji.

Cena zawiera : 

 • 12 zdjęć wykonanych przez Dominikę Fotomorfozę i Martę Machej,  
 • komplet polaroidów (zdjęcia twarzy oraz sylwetki dla agencji),  
 • naukę naturalnego makijażu, 
 • szkolenie z zakresu doboru stylizacji,  
 • spotkanie z gościem specjalnym – Olą Szkołdą!
 • Sesja pokazowa Oli, która pokaże, jak należy pozować na profesjonalnej sesji zdjęciowej,  
 • spotkanie z właścicielem agencji modelek X Management,  
 • ogrom wartościowej wiedzy, 
 • Mini ściągę, jak przygotować się do sesji i co ze sobą zabrać 
 • lunch, napoje i przekąski, 

  Istnieje możliwość wystawienia faktury
  Maksymalna liczba Uczestników: 12 osób

Zapisy:

Termin warsztatów : 08.05.2021 Warszawa – brak miejsc

Koszt warsztatów : 1997 zł (do 1.04.2021 cena promocyjna 1697 zł ), 
płatność może się odbyć w dwóch ratach 🙂

Zapisy poprzez e-mail: info@martamachej.com

Uczestnik powinien ze sobą zabrać : swoje kosmetyki, kilka ulubionych stylizacji, dopasowane spodnie + dopasowany top i szpilki na polaroidy, sportowe buty 

O prowadzących:

Marta – Fotograf

Marta Machej – Fotograf portretowa i modowa, urodzona w 1995. W fotografii najbardziej cenię autentyczność, naturalność i spontaniczność, moim znakiem rozpoznawczym są czarno- białe portrety. Często koncentruję się na uśmiechu, pokazując modelki takie, jakie są naprawdę. W 2019 roku wygrałam Viva!Photo Awards w kategorii Uroda. Pracowałam z takimi gwiazdami jak Natasza Urbańska czy Katarzyna Bonda. Wielokrotnie publikowana magazynach drukowanych i internetowych, na swoim koncie mam także wiele wystaw. Na stałe współpracuję z agencjami w Polsce i za granicą, tworząc edytoriale modowe i testy agencyjne.

Dominika – Fotograf

Dominika Wiśniewska ( Fotomorfoza ) – Urodzona w 1978 roku w Warszawie. Fotografka modowa, portretowa, specjalizująca się w fotografii dziecięcej i młodzieżowej. Pasjonatka życia, energiczna optymistka, Mama dwóch chłopaków. Kochająca ludzi, podróże , jogę wegetarianka . Założycielka agencji Smile Kids Production organizującej sesje komercyjne w branży mody dziecięcej. Pracowała m.in., dla takich marek: Bartek -Shoes , St,Right , Okaidi, Gosia Baczyńska, Zombie Dash, Amelie et Sophie , Czesiociuch, T-Mobile, Hebe, Żabka, Oceanic, BAT, Pracuj.pl i wiele innych .

Ola – Stylistka

Aleksandra Wysocka – Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych na kierunku projektowania odzieży. 14lat zawodowo związana z tworzeniem mody. Współtworzyła kolekcje dla komercyjnych marek odzieżowych, współzałożycielka marki modowej, obecnie freelancerka, projektantka odzieży i dodatków oraz stylista i artysta współtworzący sesje zdjęciowe.

Beata – Wizażystka

Beata Krzyżostaniak – Absolwentka Uniwersytetu Medycznego oraz Wyższej Szkoły Artystycznej, pracowała przy wielu produkcjach telewizyjnych i eventach. Finalistka konkursów „Artysta Roku Make up Trendy” w kategoriach Debiut roku 2019 oraz edytorial krok po kroku 2019. Jej prace były publikowane zarówno w polskich jak i zagranicznych magazynach modowych m.in. „Elegant Magazine”, „Rise Magazine”, „L’officiel Lithuania”, „Make up Trendy”, „Para Młoda od A do Z”, „Magazyn Wesele „. Obecnie nauczycielka w jeden z Warszawskich szkół makijażu . Umiejętności z zakresu wizażu rozwijała na wielu szkoleniach, pod okiem czołowych polskich i zagranicznych wizażystów.