Warsztaty biznesowe

Postanowiłam się podzielić z Wami wiedzą zgromadzoną przez lata. Stąd pomysł na warsztaty biznesowe dla fotografów! Czyli coś, czego mi samej ogromnie brakowało na początku mojej drogi.

Grupowe warsztaty biznesowe

Czyli prawie cały dzień niezwykle intensywnej pracy! Spotykamy się online bądź na żywo i pracujemy nad tym wszystkim, czym inni nie chcą się dzielić – jak zacząć zarabiać jako fotograf. Przechodzimy przez zagadnienia stricte biznesowe, budowanie własnej marki, rozwój social mediów dla fotografa, jak wycenić swoje usługi, jakich błędów nie popełniać i jak znaleźć klientów.
To szkolenia da Wam nie tylko wiedzę, materiały do pracy w domu, ale również ogromnego kopa motywacyjnego, aby sięgnąć po więcej, rozwijać się, a to wszystko robić z pasją i genialnymi ludźmi wokół!

Indywidualne konsultacje

Jeśli utknąłeś w martwym punkcie, chcesz o coś zapytać, przerobić jakiś temat, złapać na nowo motywację i inspirację, to miejsce dla Ciebie. Spotykamy się na kawie/ w studio, czy nawet online i ogarniamy wszystko to, czego Ci trzeba.
Takie konsultacje indywidualnie dopasowujemy konkretnie pod Ciebie, więc czy będzie to godzina, czy cały dzień – to tylko Twój wybór!

Kilka opinii z poprzednich warsztatów:

„Miałam przyjemność uczestniczyć w pierwszej edycji warsztatów Marty. Dla mnie nie były pierwsze, a po nich byłam na jeszcze paru i sądzę, że mam porównanie i z całą pewnością najlepsze wspomnienia mam po spotkaniu z Martą Machej. Marta przede wszystkim jest ogromnie empatyczną, ciepłą osobą, która naprawdę chętnie dzieli się swoim doświadczeniem, a nie tylko książkową wiedzą, którą możecie poznać… z książek. Uchyla solidnego rąbka tajemnicy dość hermetycznego świata mody i branży beauty. Sama historia kariery Marty (ciągle w toku:) jest mocno inspirująca i dostajemy solidnego kopa do działania, bo przede wszystkim mamy namacalny dowód, „że można i da się”. Dla zainteresowanych tematem te warsztaty to naprawdę perełka ale również pod względem techniki portretowania i obróbki można dowiedzieć się kilku nowych rzeczy. Warsztaty prowadzone są w luźnej atmosferze, co zachęca do zadawania pytań, a odpowiedzi zawsze są ciekawe i wyczerpujące, często podparte jakąś zawodową anegdotką. Modelki pozujące podczas warsztatów to zawsze profesjonalistki, indywidualnego czasu przeznaczonego na zdjęcia z nimi jest w sam raz, po warsztatach wracamy z solidną porcją materiału. Jest na czym pracować i komu to pokazać, bo prowadzący chętnie ocenia podesłane efekty i dzieli się wskazówkami – to kolejna mocna strona tych warsztatów. Podkreślam, że to były pierwsze warsztaty więc podejrzewam że każde kolejne wyglądają jeszcze lepiej 🙂 więc jeśli się zastanawiacie to przestańcie 🙂 nie zawiedziecie się 🙂 „

Joanna Matynia

Interesujesz się fotografią? Chcesz pogłębić swoją wiedzę, dowiedzieć się gdzie szukać inspiracji, zrobić krok na przód? Warsztaty fotograficzne z Martą Machej są właśnie dla Ciebie. Nie ważne na jakim poziomie jesteś. Warsztaty z Martą to czas, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Zapewnią Wam podstawy teoretyczne i praktyczne, zainspirują, pokaż jak wygląda świat fotografa z wieloletnim doświadczeniem, dodadzą wiatru w skrzydła i motywacji do działania. Sprawdziłem osobiście, polecam!

Marcin Szkolnicki