Edytorial Hot Magazine

Kochani, z racji tego, że dużo nowości czeka, a wyjazd na Mauritius mocno ograniczył moje możliwości edytowania czegokolwiek w Internetach, chciałabym Wam przypomnieć edytorial dla Hot Magazine Szczecin, który przygotowałyśmy dla Was w zeszłym miesiącu.

Tym razem naszym tematem przewodnim było szeroko rozumiane retro, jako że działałyśmy w obłędnym szczecińskim loklalu – Prywatka na Deptaku Bogusława!

Ekipa była naprawdę doskonała. Pozowały nam przepiękne Magdalena Sadowska i Michalina Gabryelska, które pomalowała :   Laura Wojtyś Visage, a fryzury wykonała :  Emilia Wojnicka
Jeśli chodzi o stylizacje, zadbała o nie najlepsza na świecie Evelyn’s Dresses, razem z producentką sesji –  Magda Oleśniewicz.
Malowałyśmy i przygotowywałyśmy fryzury w Domku Grabarza, mimo niewyspania, z kubkami kaw w rękach, z kotełem na kolanach. I choć dojazd na miejsce sesji został okupiony stratami w postaci blendy i żarówki, było warto!
Miejsce nas zupełnie oczarowało i każda żałowała, że nie mamy więcej czasu, aby wykorzystać każdy zakamarek. Płyty winylowe, kultowe kule dyskotekowe, old-schoolowe toaletki i fotele, przepięknie obite kanapy… marzenie każdego fotografa. W tych warunkach,  w błyskawicznym tempie zaczęła się prawdziwa zabawa – przebieranie, zmiany świateł, pozy, aranżacje wnętrz, dziewczyny wczuły się i w gorączkę sobotniej nocy, tańcząc na parkiecie, a także w zmysłowe pozy dam z wyższych sfer.
Jak Wam się podoba nasza sesja? 🙂
Całość ( i jeszcze więcej zdjęć z backstage) możecie oczywiście zobaczyć na oficjalnej stronie Hot Magazine Szczecin.

Reklamy

Skomentuj!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s