Saal Digital Polska – recenzja

Saal Digital Polska

Jakiś czas temu miałam genialną okazję, aby przetestować flagowy produkt od @saal.digital.polska – mianowicie zamówiłam swoje portfolio.
Od dawna marzyłam, aby moje zdjęcia były w pięknej oprawie, wydrukowane, gotowe do obejrzenia w każdej chwili, aby czekały na honorowym miejscu, aby oddawały wszystko to, co tak mozolnie dopracowywałam na sesjach, a  potem w obróbce.
Po nieprzyjemnej sytuacji z albumami z Empik Foto, mocno bałam się przesyłki od Saal, ale niepotrzebnie.
Sam program do tworzenia produktów jest mocno intuicyjny, u mnie co prawda bazowałam głównie na zdjęciach na całą stronę/rozkładówkę, więc nie korzystałam z gotowych szablonów (nota bene – mogłaby być opcja w szablonie dla pojedynczego zdjęcia na całą stronę, ale to drobiazg). Program typu przeciągnij, upuść, z informacją o wielkości pliku (dobra, bardzo dobra jakość), informacjami, gdzie mogą być cięcia, które linie są ważne, które nie. Co najważniejsze – program działa błyskawicznie, mimo dużych plików, nie było żadnych opóźnień. Super sprawa, czyli podgląd gotowego projektu jeszcze przed wydrukiem, fajna wizualizacja, możliwość zapisu i przesłania do akceptacji  – duży plus!

Jeśli chodzi o zamawianie i dostarczenie – błyskawicznie, kurierem, dobrze zapakowane, jako że album dostałam będąc w pracy, akurat w dzień swoich urodzin, otwieraliśmy paczkę, będąc z Łukaszem na lodach i….
Zakochałam się!!!! Doskonała jakość wydruku, piękne odwzorowanie wszelkich szczegółów, kolory bez żadnych odchyleń, gruba okładka, grube karty, mimo że album już był w wielu rękach, nie ma śladów palców, co niezmiennie mnie irytuje na zdjęciach. To co uwielbiam – to rozkładówki, które rozkładają się na płasko, dzięki temu mogłam wreszcie wydrukować zdjęcia w należnym im formacie.

Ja jestem absolutnie zachwycona. Świetna jakość wydruku, genialny kontakt z labem i obsługą klienta, szybkie termin dostarczenia, z pewnością już nigdy więcej nie skorzystam z żadnej innej firmy. Jak dla mnie – mistrzostwo świata! Serdecznie Wam polecam: http://www.saal-digital.pl/

A jeśli ktoś ma ochotę zobaczyć projekt, to kolejny ukłon w stronę klientów – galeria online, gdzie można obejrzeć (a nawet zamówić!) ten projekt dla siebie o tutaj: https://www.saal-digital.pl/service/share-order/?JLBgbpb9zasabXo1m6ot0FacTblxECuhNiWzOMgc

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *