Sesja podwodna

Pamiętacie nasza okładkę dla czerwcowego Hot Magazine?
Nareszcie mogę Wam pokazać całą sesję! Okazało się, że zupełnie przypadkiem Hot spełnił moje marzenie, jako fotografa i instruktorki nurkowania – mogłam wykonać sesję podwodną! Nie powiem, mocno się stresowałam, jako że czasu mieliśmy niewiele, ale wiedziałam, że z tą ekipą nie może być inaczej!

Wszystko zaczęło się od 13 Muz, którzy już w ten piątek otwierają wystawę festiwalu inSPIRACJE – OKSYDAN,  to tematem przewodnim miała być woda, delikatny ruch, który woda nadaje, zanurzenie, cały mistycyzm związany z tym magicznym żywiołem, czyli coś, z czym spotykam się na codzień, jako instruktor nurkowania.

W rolę nimfy wcieliła się magiczna Karina Pochwała – Finalistka Miss Polski, którą już mieliście okazję zobaczyć w naszej pierwszej sesji. Za makijaż odpowiadała Monika Dorenda, która świetnie się odnalazła w mocnym, wyrazistym, wodoodpornym makijażu. Kamila Pałka z 13 Muz nadzorowała cały przebieg sesji swoim czujnym okiem, a główny zamysł powstał w głowie cudownej Magdy! Kropką nad „i” była kreacja od Evelyn’s Dresses, to dzięki niej mogliśmy tak mocno bawić się materiałem. Całość odbyła się w Strefie H20, gdzie z pewnością nie raz jeszcze zawitam! A pomagał pod wodą i z organizacją całego sprzętu mój ukochany Łukasz. A za całość zamieszania odpowiadał oczywiście Piotrek Żelachowski, który koordynował naszą wspólną pracę.

Pogoda nam sprzyjała, całość udało się zrobić przy naturalnym świetle, na koniec jedynie użyliśmy lekkiej kontry, gdy się za oknami ściemniło.
Jak Wam się podoba? ❤
Ja jestem zachwycona przebiegiem całej sesji i coś czuję, że to dopiero początek zupełnie nowego rozdziału mojej fotografii!

 

 

Ps. Kto nie wierzy, że nurkowanie i fotografia to świetna zabawa – zapraszam Was do mini backstage’u od Magdy!

Reklamy

4 Replies to “Sesja podwodna”

Skomentuj!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s