Dzień Burrito #03

Te wtorki, to jednak był dobry pomysł, bo jakoś zawsze po wyjazdach mam jeden dzień takiego luzu, a że dziwnym trafem byłam w Berlinie akurat wczoraj, to dzisiaj znowu wpadł dzień siedzenia w domu, odpisywania na Wasze maile, szukania kolejnych magazynów do publikacji (nie znacie czegoś fajnego?), obrabiania sesji, przeglądania inspiracji, zamykania tematu pleneru, który niedługo organizujemy, a do tego pół dnia spędzone w kuchni, gdyż.. przeszliśmy z Łukaszem na dietę – brawo My! 😀

 1. Ponownie zaczniemy od wywiadu z wyjątkowym modelem Andrzejem Berszem. Kocham spojrzenie tego człowieka – coś niesamowitego!
 2. Jeśli chcecie dbać o swój rozwój i zostać kimś wielkim, polecam świetną prezentację  Macieja Prósińskiego, którego miałam przyjemność poznać na Czwartkowych Spotkaniach Ludzi Przedsiębiorczych.
 3. Dzienna dawka słodkości – czyli jak zwierzaki są tak słodkie?
 4. Jeśli nie znacie kierunku swoich kolejnych podróży – polecam Islandię.
 5. Dzieje się w tym moim Szczecinie, dzieje. Tym razem chciałabym Wam powiedzieć o Arenie Młodych, wydarzenie wyjątkowe, dlaczego? Sprawdźcie sami tutaj!
 6. Fotograficzne porno – tylko dla osób o mocnych nerwach!
 7. Wracając do tematu sportu – dla wszystkich, którzy jak ja, nie mogą znaleźć słuchawek idealnych – oto rozwiązanie!
 8. A przede wszystkim – Wszystkiego dobrego dla nas w dniu naszego Święta, nie poddawajcie się, spełniajcie swoje marzenia, codziennie róbcie coś dla siebie i coś dla innych, bądźcie sobą, bądźcie ciągle odrobinę lepszymi sobą, wyznaczcie sobie wielkie cele i do nich dążcie – czy będzie to szczęśliwa rodzina, własny dom, pierwszy milion, okładka Vogue’a, jesteśmy najwspanialsze i o tym musicie stale pamiętać! Jak ktoś Wam powie, że się nie uda, że macie za mało wiedzy, że to nie ma sensu, albo że cokolwiek innego – nie przejmujcie się, za jakiś czas sami zobaczą, że bardzo się mylili, a wtedy Wy się uśmiechniecie tym swoim najpiękniejszym uśmiechem i spytacie, czy też będą spełniali swoje marzenia, bo warto.A teraz to, na co wszystkie czekają, sesję zdjęciową z makijażem i stylizację wygrywają:
  http://www.youtube.com/watch?v=yn3S9Tij3MwPaulina Knap, Patrycja Marcinkowska, Wioletta Anna

  Dodatkowo, chciałabym nagrodzić następujące dziewczyny za dopisanie kawałka swojej historii i dla nich mam przygotowany specjalny voucher zniżkowy na sesję o wartości 100 zł:

  Małgorzata Bułgajewska, Dagmara Więckowska, Natalia Budzik, Kornelia Leśniak, Anna S-ka, Karolina Przybyłek,Katarzyna Górnik, Karolina Wiertel, Agnieszka Pietryga, Beata Chodnik, Monika Chodyniecka, Paulina Knap, Paulina Bochenek, Klaudia Ulińska, Malwina Grzesiak, Alicja Wojna, Karolina Jarosławska, Anna Reczyńska, Anna Misior, Klaudia Betina,  Ela Bogusz

  Dla wszystkich uczestniczek, przewidziałyśmy 10% rabatu na tego typu sesję, więc korzystajcie i widzimy się przed obiektywem! <3

  Wygrane prosimy o kontakt na priv w celu ustalenia terminów i wręczenie voucherów 😉

Jeśli jest coś, o czym szczególnie lubicie czytać, dajcie znać – motywacja, nowinki techniczne, czy może porady odnośnie pozowania i życia fit?
Cokolwiek to jest – piszcie, a znajdę to dla Was! 🙂

Jedna myśl na temat “Dzień Burrito #03

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *